Mytí oken Olomouc

 In Nezařazené

Mytí oken Olomouc

Naše úklidová firma provádí mytí oken Olomouc pro celou řadu významných zákazníků. Na mytí a čištění oken se specializujeme již mnoho let. Firma A SERVIS LIPKA provádí mytí oken Olomouc i ve výškách za využití horolezecké a speleologické techniky. Pro snadnější přístup k oknům a jiným proskleným plochám máme k dispozici také hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny. Tuto techniku volíme přednostněji a častěji oproti horolezecké a speleologické technice v případě, že to dovolí okolní podmínky. Mytí oken Olomouc za pomoci horolezecké techniky zajišťujeme, pokud nelze provést mytí a čištění oken z hydraulického ramene nebo z vysokozdvižné plošiny. Pro uskutečnění mytí oken Olomouc ve výškách máme odborně zaškolené pracovníky, kteří mají platnou licenci na práci ve výškách a také byli proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Výše jmenování zaměstnanci byli lektorem prozkoušeni a mají platné testy. Mytí oken Olomouc může být nárazové i  jednorázové zbavení oken nečistot nebo také pravidelně opakující se mytí a čištění oken a jiných prosklených ploch. Při mytí a čištění oken dokážeme bezproblémově odstranit jakékoliv množství folií, polepů a jiných reklamních výlepů z prosklených ploch. V tomto případě postupujeme tak, že nejprve strhneme fólie a odstraníme zbytek lepidla, které po stržení zůstanou na povrchu skleněných ploch. K tomuto účelu je použita korundová žiletka s rozměrem nejméně 10 cm. Jakmile jsou polepy a zbytky lepidel odstraněny je prosklená plocha důkladně vyčištěna a na sucho vyleštěna. Řada zákazníků využívá u naší úklidové firmy například i denní a pravidelné úklidy domácností, bytů, kanceláří, firem Brno a Olomouc, úklid po malířích a řemeslnících Brno, strojové čištění a fluatace podlah Brno, strojové čištění koberců a čalounění Brno a Olomouc, mytí a čištění žaluzií, markýz i rolet Brno, odstraňování graffiti Brno, nanesení antigraffiti nátěru či nástřiku Brno a Olomouc.

 

 

 

Mytí výloh, oken. Výškové práce. Čištění fasád

A SERVIS LIPKA nabízí široké spektrum úklidových služeb a náš tým realizuje velký objem prací, jako jsou mytí oken a čištění markýz Pardubice. Pro kvalitní a dlouhotrvající lesk, v oblasti mytí oken, používáme trik tzv. suchého leštění – nepoužíváme v zásadě žádná zbytečná leštidla, která zbytečně okna po čase znečišťují. Okna umýváme pouze čistým rozmývákem a saponátem, který následně setřeme stěrkou s kvalitní gumou. K mytí oken Pardubice patří také mytí okenních rámů a parapetů a odstranění pavučin a jiných nečistot nacházejících se v oblasti okna. Po důkladném proschnutí vše přeleštíme 100% bavlněnou plenou. Čištění markýz Pardubice realizujeme současně s mytím oken nebo nabízíme jako samostatnou čistící službu. Markýzy jsou plastové i látkové. Látkové markýzy jsou obtížnější na údržbu a provádíme jejich čištění podobně jako při čištění koberců – strojovou metodou. Naneseme chemii BOSCH RTS a důkladně čistíme, i opakovaně, kotoučovým strojem, dokud markýzy nezbavíme všech nečistot. Látkové markýzy doporučíme zákazníkovi naimpregnovat, tato impregnace zajistí dlouhotrvající čistotu. Čištění oken a výloh a čištění markýz, probíhá v mnoha případech ve výškách. Jsme firma, která má vysokozdvižnou techniku, horolezeckou a speleologickou techniku. Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA jsou důkladně proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Zákazníci A SERVIS LIPKA, s.r.o. využívají také tyto služby – čištění koberců Pardubice, tepování koberců Pardubice, mytí a voskování podlah Pardubice, odstranění plísní Pardubice, odstranění graffiti Pardubice, antigraffiti nátěr Pardubice, impregnace GlasProtect Pardubice. Kontakt naleznete na www.a-srevislipka.cz.

 

Čištění markýz Olomouc

Čištění markýz Olomouc

 

Mytí oken, výloh ve výšce a voskování podlah

Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. používá moderní techniku a účinné a zároveň šetrné čistící značkové prostředky, zaměstnáváme spolehlivé zaměstnance. Za své zaměstnance ručíme, jak za jejich odbornost a profesionalitu, tak za jejich spolehlivost a důvěryhodnost. Při jedné z našich zakázek jsme pro našeho zákazníka prováděli mytí oken ve výšce a strojní čištění a voskování /fluatace / podlah.

Pro kvalitně provedené mytí oken jsme využili tzv. trik suchého leštění, který spočívá v tom, že okna v závěrečné fázi neleštíme žádnými přípravky, ale pouze suchou bavlněnou plenou , tímto jednoduchým postupem předejdeme tomu, že na skleněných plochách budou za nějaký čas vidět tahy a kruhy po leštění. Složitější mytí oken ve výškách nebo na těžko přístupných místech provádíme za použití horolezecké a speleologické techniky nebo hydraulických ramen a vysokozdvižných plošin. Velký objem prací ve výškách realizujeme pomocí hydraulického ramene nebo vysokozdvižné plošiny. Touto technikou je nám umožněn lepší přístup k oknům a tím pádem i kvalitně provedené mytí oken. Horolezeckou a speleologickou techniku volíme v případě, že vzhledem okolním podmínkám nelze použít hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny

 

Voskování podlah Praha

Voskování podlah Praha

 

Nano impregnace nátěr oken. Voskování podlah

Čištění a voskování podlah bylo provedeno strojovou metodou za použití kotoučového stroje. Podlahu jsme nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné šetrné chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj s přítlakem využíváme k čištění dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Po strojovém vyčištění podlah vždy zákazníkovi doporučíme, aby si podlahu nechal zakonzervovat nanesením průmyslového polymeru – navoskováním podlahy. V tomto případě si zákazník nechal námi podlahu navoskovat . Na podlahu dáváme zpravidla pololesklý nebo matný vosk. Výhodou tohoto polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný protiskluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. Další velkou výhodou nanesení polymeru na podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost Vašich podlah. Naši pracovníci na této zakázce odvedli práci se 100% úspěšností.

Mimo jiné Vám po dohodě můžeme na vyčištěné okna nanést nanoimpregnaci tvz. nešpinavou úpravou, která je obzvlášt vhodná pro okna s špatnou dostupností, po dohodě čištíme žaluzie, lamely nebo markýzy. Odstraňujeme fólie, banery a nedovolené polepy z prosklených ploch. Dále Vám můžeme zajistit odstranění graffity nebo nanést antigraffitovou ochranu. Hloubkově čistíme koberce, a to strojovou metodou. Nabízíme čištění fasády pískováním, a to abrazivní metodou čištění, která se úspěšně používá také pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG tvz. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Cenové relace zákazek jsou vzhledem k náročnosti práce velmi dostupné. Pokud se Vám naše profesionalita líbí , obraťte se s Vaší objednávkou na naši centrálu telefonicky +420 608 740 707 nebo formou emailu: centrala@a-servislipka.cz. Do druhého dne Vám zpracujeme náš finanční návrh.

 

Impregnace podlah Olomouc

Impregnace podlah Olomouc

 

Čištění koberců, čalounění, křesel

Čištění a tepování koberců Praha realizuje společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. pro mnoho klíčových zákazníků, kteří mají své provozovny v obchodních centrech. Velké zastoupení mezi našimi důležitými zákazníky, pro které zajišťujeme čištění a tepování koberců Praha, mají instituce, úřady a developeři, restaurace, kluby, ale také realizujeme strojové čištění koberců v domácnostech. V případech, kdy se nesmí omezit chod a provoz podniku, je nutné při čištění a tepování koberců Praha dosáhnout toho, abychom zvládli velmi rychle a především kvalitně vyčistit velkou plochu koberců, aby byla prodejna, instituce či úřad schopna hned druhý den ráno zahájit svůj provoz. V domácnosti strojovou metodou čistíme také sedačky, křesla a čalounění. Strojovou metodou, kterou používáme na vyčištění koberců, dosahujeme velmi kvalitních výsledků, než při metodách předešlých. Čištění a tepování koberců Praha provádíme kotoučovým strojem s kartáčem, velice kvalitní čistící chemií BOSCH RTS a vysoce výkonným třímotorovým vysavačem s úzkou kobercovou štěrbinovou hubicí. Je důležité, aby zákazníci svůj koberec důkladněji nechávali čistit, zvlášť tam, kde je vysoká frekventovanost osob. Strojová metoda je nejúčinnější metoda, kterou moderní doba nabízí. Vyzkoušeli jsem i metody, které byly levnější, ale nikdy jsme nedosáhli uspokojivých výsledků a propadali mnoha reklamacím. Firma A SERVIS LIKPA, s. r. o. používá k čištění koberců velmi kvalitní a účinnou čistící chemii značky Bosch RTS, je také vysoce dezinfekční a naváže na sebe veškeré nežádoucí nečistoty v koberci včetně roztočů. Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. se nezabývá pouze čištěním koberců v Praze, ale také se specializuje na denní a pravidelné úklidy bytu, domu, kanceláře, rezidence, vily či firmy Praha, úklidy po stavebních řemeslných činnostech Praha, mytí oken a odstraňování reklamních a nedovolených polepů Praha, strojové čištění a voskování podlah Praha, čištění žaluzií a markýz Praha, odstraňování graffiti Praha, aplikace AGO – antigraffiti ochrana Praha, odstranění plísní Praha a impregnace GlasProtect Praha – což je hydrofobní nanotechnologie, která lotosovým efektem odstraní nečistoty z povrchu skleněných ploch a udržuje okna po dobu 6 let lesklá a čistá. www.a-servislipka.cz

 

Čištění koberců Brno

Čištění koberců Brno

 

Strojní čištění, impregnace průmyslové podlahy

Při této zakázce jsme v Praze prováděli hloubkové strojní čištění průmyslové podlahy, tj. generální strojní čištění dlaždic a odstranění sanitru, rzi a chemické vyčištění oleje pomocí kotoučového stroje. Zde bylo nutno použít agresivnější kyselé čistící chemie.

Při čištění podlah je důležité zvolit správnou chemii. Na všechna čištění používáme zásaditou chemii. Pouze na úklid po stavebních činnostech a rekonstrukcích je využita kyselá chemie, která dokonale odstraní všechny vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků z podlah. Pro detailní a hloubkové vyčištění podlahy jsme použili kotoučový stroj, velmi účinnou šetrnou chemií a vysoce výkonný průmyslový vysavač. Nejprve jsme si zvolili pro konkrétní podlahu vhodný kartáč , do kterého jsme aplikovali zvolenou čistící chemii. Podlahu jsme kvalitně vydrhli a vykartáčovali roztokem vody s chemií. V následujícím kroku jsme roztok s navázanými nečistotami odsáli pomocí hubice s gumovými měkkými lištami. Tato hubice je napojena na vysoce výkonný vysavač, který dokáže velmi kvalitně odsát veškerou nečistotu. Tímto postupem je strojové čištění podlahy u konce a podlaha je dokonale vydrhnuta a vyčištěna. Zákazník byl s konečným výsledkem naší práce spokojený, neměl k naší práci žádné výhrady či připomínky. I zde bylo nutno na pevné sanitry a rzi užít tuto kyselou chemmi. Pro jiné strojové čištění podlah se tato kyselá chemie nehodí, jelikož je velmi agresivní a citlivé podlahy může poškodit.

 

Strojní čištění koberců

Strojní čištění koberců

 

100% antigraffiti ochrana, odstranění fixů, sprejů, graffiti

A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí svým zákazníkům kvalitní antigraffiti program ve dvou podobách – jako nástřik a jako nátěr. Antigraffiti nástřik nanášíme v 6 – 12 vrstvách na takové omítky, které jsou strukturované a mohla by se tak barva spreje dostat hluboko do struktury, odkud je obtížné barvu odstranit. Antigraffiti nátěr aplikujeme válečkem na hladké povrchy ve 3 – 6 vrstvách. Klientský servis odstranění graffiti nabízíme velmi levně, pokud si necháte nanést antigraffiti ochranu naší firmou. Tento servis probíhá tak, že pokud nastane, že se na vaší fasádě objeví graffiti, stačí kontaktovat naši centrálu a domluvíme se na vhodném termínu odstranění graffiti. Jiné firmy stále uvádí, že si graffiti z antigraffiti ochrany odstraníte sami, to ale není pravda a museli byste mít příslušné zkušenosti a odstraňovače, které se používají na odstranění sprejové barvy. Životnost nabízené antigraffiti ochrany je 4 – 6 let a po tuto dobu garantujeme kvalitní a levný servis odstranění graffiti. Při odstranění graffiti je velmi důležité, aby venkovní teplota neklesla pod 10°C, což by způsobilo, že by odstraňovač dokonale nefungoval a tak by bylo obtížné graffiti odstranit. Odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti ochranou je úspěšné pouze z 60 – 90% a u takových fasád postupujeme tak, že graffiti odstraníme co nejvíce to jde. Následně necháme namíchat nejbližší odstín fasádní barvy a fasádu a pokud je vaše fasáda z kamene, tak spolupracujeme s kvalitními kameníky, kteří dokáží fasádu opravit do původního stavu. Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí také jiné úklidové služby, které využívá mnoho našich klientů – čištění koberců strojovou metodou, denní a pravidelný úklid domu, bytu, vily, rezidence, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících, čištění markýz a žaluzií, mytí oken a výloh, čištění podlah strojovou metodou, voskování podlah, odstranění plísní technologií LSG. www.a-servislipka.cz

 

Odstranění graffiti z památkníku v Praze

Odstranění graffiti z památkníku v Praze

 

Konzultace, finanční nabídky:

Bořetická 63/26, 628 00 Brno – Vinohrady, Brno … Michalova 52/621, 628 00 Brno – Líšeň, Brno … Slavíčkova 52/264, 638 00 Brno – Lesná, Brno … třída Generála Píky 56/269, 613 00 Brno – Černá Pole, Brno … Přemyslovo náměstí 54/287, 627 00 Brno – Slatina, Brno … Pompova 52/26, 617 00 Brno – Komárov, Brno … Píškova 61/59, 635 00 Brno – Bystrc, Brno … Ríšova 54/354, 641 00 Brno – Žebětín, Brno … Křenová 90/53, 602 00 Brno-střed … Marie Pujmanové 61/14, 603 00 Brno – Pisárky, Brno … Bolzanova 53/59, 618 00 Brno – Černovice, Brno … Tolstého 51/14, 616 00 Brno -Žabovřesky, Brno … Odlehlá 53/2, 621 00 Brno-Brno-Ořešín … Kárníkova 77/229, 621 00 Brno-Brno-Řečkovice a Mokrá Hora … U Viaduktu 71/254, 643 00 Brno – Chrlice … Meziboří 68/2, 621 00 Brno-Jehnice … Lelkova 69/191, 637 00 Brno-Jundrov … Dolní louky 51/20, 635 00 Brno-Kníničky … Voříškova 92/59, 623 00 Brno-Kohoutovice … Krušinova 52/191, 644 00 Brno-Brno-Útěchov … Jalovcová 54/26, 641 00 Brno-Žebětín … Slevačská 101/56, 615 00 Brno-Židenice … Švehlova 127/23, 664 51 Šlapanice … Smetanova 661/644, 666 01 Tišnov … Hasičská 63/59, 620 00 Brno-Tuřany … Bořetická 63/37, 628 00 Brno-Vinohrady … Horova 105/54, 616 00 Brno-Žabovřesky … Přístavní 81/731, 635 00 Brno – Bystrc, Brno … Fojtíkova 55/13, 641 00 Brno – Žebětín, Brno … Malíkova 63/64, 621 00 Brno-Brno-Řečkovice a Mokrá Hora … Ondřeje Veselého 53/622, 627 00 Brno-Slatina … Šípková 61/59, 620 00 Brno-Brno-Tuřany … Čápkova 56/22, 602 00 Brno – střed, Brno … Velkopavlovická 57/369, 628 00 Brno – Vinohrady, Brno … Českobratrská 31, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz …Adamusova 13, 700 30 Ostrava-Ostrava-jih … Divišova 6, 711 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Bajgarova 17, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Bezová 10, 723 00 Ostrava-Martinov … Bolkova 10, 715 00 Ostrava-Michálkovice … Bezručův sad 3, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Gen. Sochora 13, 708 00 Ostrava-Poruba … Balbínova 10, 725 29 Ostrava-Petřkovice … Aloise Parmy 10, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … Buková 12, 724 00 Ostrava-Proskovice … Aloise Gavlase 3, 700 30 Ostrava … Aloise Gavlase 2, 700 30 Ostrava-Dubina, Ostrava-jih … Božetěchova 6, 720 00 Ostrava-Hrabová … Čapkova 21, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Červenkova 13, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Hladnovská 107, 712 00 Ostrava-Slezská Ostrava …26. dubna 108, 725 27 Ostrava-Plesná … Bartošova 16, 709 00 Ostrava-Nová Ves … Jablonského 600/332, 379 01 Třeboň … Nové město 1090/109, 374 01 Trhové Sviny … Bydlinského 2991/79, 390 02 Tábor … Partyzánská 172/103, 251 63 Strančice … Nábřeží Otavy 52/108, 386 01 Strakonice … Ve stráni 271/103, 251 66 Senohraby … Ostrovní 53/855, 397 01 Písek … Sluneční 665/52, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … Miletínská 55/156, 373 72 Lišov … Dr. Stejskala 185/32, 373 11 Ledenice … U Rybníka 392/103, 382 03 Křemže … Pohorská 172/58, 382 41 Kaplice … Na pomezí 77, 747 06 Opava … Náměstí 26, 747 21 Kravaře …Rovniny 113, 748 01 Hlučín … Tylova 3, 747 06 Opava … Hrnčířská 10, 748 01 Hlučín … Na Mokřinách 4, 795 01 Rýmarov … Skrbovická 6, 792 01 Bruntál … Na pomezí 35, 747 06 Opava … Pavla Strádala 5, 748 01 Hlučín … Husova 17, 691 45 Podivín … Školní 708, 685 01 Bučovice … Velkomoravská 10, 695 01 Hodonín … Petra Bezruče 526, 691 42 Valtice … Nádražní 24, 692 01 Mikulov … Lanžhotská 53, 690 02 Břeclav … Jiráskova 500, 685 01 Bučovice …  Boženy Němcové 52, 691 45 Podivín … Mírová 371, 691 02 Velké Bílovice … Mikulovská 1021, 691 42 Valtice … Stavební 1, 695 01 Hodonín … Selská 2, 736 01 Havířov … Strmá 57, 737 01 Český Těšín … Myslivecká 594, 735 31 Bohumín …Školská 56, 734 01 Karviná … Švabinského 11, 736 01 Havířov … Myslivecká 620, 735 31 Bohumín … Slezská 450, 735 81 Bohumín … Rychvaldská 10, 735 41 Petřvald … třída Těreškovové 48, 734 01 Karviná … Komenského 703, 739 61 Třinec … Studentská 19, 736 01 Havířov … Třešňová 1202, 735 14 Orlová … Purkyňova 14, 735 06 Karviná … Makarenkova 10, 736 01 Havířov … Josefská 40, 747 06 Opava … Malánky 23, 748 01 Hlučín … Švermova 237, 749 01 Vítkov … Slezská 384, 747 41 Hradec nad Moravicí … Nádražní 137, 747 81 Otice … Sadová 274, 747 69 Pustá Polom … 9. května 328, 747 64 Velká Polom … Na Vrchovině 24, 747 70 Opava-Komárov … Nad Mlýnkem 21, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Jesenická 41, 795 01 Rýmarov … Ke koupališti 21, 747 06 Opava … Kolofíkova 23, 747 21 Kravaře … Krátká 23, 748 01 Hlučín … Na Výsluní 23, 792 01 Bruntál … Lomená 30, 747 06 Opava … Dr. Ed. Beneše 32, 748 01 Hlučín … Na Hurtě 29, 720 00 Ostrava-Hrabová … Mírové náměstí 41, 748 01 Hlučín … Na Hájku 230, 747 92 Háj ve Slezsku … Ostravská 21, 743 01 Bílovec …Hlučínská 59, 747 22 Dolní Benešov … Náměstí 57, 747 21 Kravaře … Svobody 29, 747 23 Bolatice … Stiborská 565, 747 27 Kobeřice … Na Návsi 25, 747 20 Vřesina … Lomená 30, 747 06 Opava … Liščí 30, 725 27 Ostrava-Plesná … Gen. Bočka 24, 767 01 Kroměříž … 17. Listopadu 42/475, 506 01 Jičín … Antonína Suchého 2274/55 , 272 01 Kladno … Tylova 48/66, 289 22 Lysá nad Labem … Krombholcova 3674/55, 276 01 Mělník … Klicperova 204/55, 28903 Městec Králové … náměstí Republiky 116/55, 293 01 Mladá Boleslav … Dobrošovská 156/56, 547 01 Náchod … Tovární 195/108, 277 11 Neratovice … Tomáše Garrigue Masaryka 2038/68, 549 01 Nové Město Nad Metují … Sportovní 427/68, 504 01 Nový Bydžov … Orlická 1603/97, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … Babákovo nám. 52/94, 50353 Smidary … Nádražní 183/55, 50303 Smiřice … Komenského 96/24, 518 01 Dobruška … Bratří Čapků 899/554, 53401 Holice … Mýtská 32/475, 500 03 Hradec Králové … Kozelkova 52/75, 503 51 Hradec Králové-Chlumec nad Cidlinou … Smetanova 746/84, Pražské Předměstí -Jaroměř, 551 01 Jaroměř … Pod Hvězdárnou 21, 757 01 Valašské Meziříčí …Budovatelská 553, 742 13 Studénka … Holainova 24, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Na aleji 277, 739 61 Třinec … Staříč 296, 739 43 Staříč … Na závodí 75, 739 25 Sviadnov … Na Stráni 418, 742 47 Hladké Životice … Josefa Kaluse 1630, 738 01 Frýdek-Místek … Křižíkova 1261, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Lomená 22, 742 21 Kopřivnice … Jana Knebla 1165, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Nad pilou 861, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … … Javorová 2953, 738 01 Frýdek-Místek … Ke stadionu 1807, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Revoluční 538, 738 01 Frýdek-Místek … Křižíkova 1386, 738 01 Frýdek-Místek … I. Šustaly 24, 742 21 Kopřivnice … Dolní 504, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Nádražní 21, 737 01 Český Těšín … 1. máje 232, 742 45 Fulnek … U letohrádku 86, 73911 Frýdlant nad Ostravicí … Alej míru 453, 739 91 Jablunkov … Štefánikova 21, 742 21 Kopřivnice … Růžová 29, 742 35 Odry … Náměstí 16, 751 01 Tovačov … Biskupická 433, 798 12 Kralice na Hané … Koželuhova 3, 796 01 Prostějov … Na trávníku 6, 796 07 Držovice … Babice 402, 687 03 Babice … Nádvoří 97, 687 06 Velehrad … Jiříčkova 2, 779 00 Olomouc … Husova 3, 750 02 Přerov I-Město … Za porážkou 14, 751 31 Lipník nad Bečvou … Tršice 111, 783 57 Tršice … Dolní Újezd 3, 751 23 Dolní Újezd … Velký Újezd 9, 783 55 Velký Újezd … Vrbátky 148, 798 13 Vrbátky … Tršice 37, 78357 Tršice … Boční 506, 783 72 Velký Týnec … Masarykova náves 66, 783 73 Grygov … Svépomoc 464, 751 03 Brodek u Přerova … Zákostelí 41, 768 02 Zdounky … Sokolská 687, 768 33 Morkovice-Slížany … Švábenice 3, 683 23 Švábenice … Žižkova 437/108, 586 01 Jihlava … Křivánkovo náměstí 151/75, 641 00 Brno – Žebětín … Legionářská 557/98, 664 34 Kuřim … Šafaříkova 1390/65, 676 02 Moravské Budějovice … Valdštejnská 128/304, 588 32 Brtnice … Jiráskova 601/65, 664 11 Zbýšov … Sklářská 936/75, 665 01 Rosice … Růžová 250/92, 672 01 Moravský Krumlov … Janáčkova 377/102, 666 01 Tišnov … náměstí Míru 91/295, 675 26 Želetava … Žižkova 317/61, 591 31 Žďár nad Sázavou … Zákostelní 701/119, 67555 Hrotovice … Havlíčkova 497/83, 671 72 Miroslav … Ve Sboru 1626/78, 664 91 Ivančice … Bartuškova 790/70, 674 01 Třebíč … Na Hrázi 168/97, 588 56 Jihlava-Telč … Třebíčská 1640/120, 594 01 Velké Meziříčí … Meziříčská 635/66, 594 51 Křižanov … Pražská 726/88B, 642 00 Brno – Bosonohy … Poříčí 1082/124, 691 23 Pohořelice … Střední 91/80, 664 48 Brno – Moravany … Nad Kralickým kopcem 397/98, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Hrnčířská 207/72, 595 01 Velká Bíteš … Družstevní 265, 763 15 Slušovice … Pardubská 1214, 763 12 Vizovice … 4. května 826, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Lidečko 56, 756 12 Lidečko … Masarykovo náměstí 209, 766 01 Valašské Klobouky … Družba 1209, 763 31 Brumov-Bylnice – Brumov … Jasmínová 896, 763 21 Slavičín … Tovární 563, 687 71 Bojkovice … Jurkovičova alej 878, 763 26 Luhačovice … Antonína Václavíka 356, 763 26 Pozlovice … Moravská 119, 688 01 Uherský Brod … Smetanova 1504, 755 01 Vsetín … Borová 2352, 760 01 Zlín … Tyršova 78, Vlčnov 687 61 … náměstí Komenského 250, 687 25 Hluk … Syllabova 14, 703 00 Ostrava-jih … Slezská 16, 700 30 Ostrava … U Studia 12, 700 30 Ostrava … Ahepjukova 3, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava … Terezy Novákové 8, 702 00 Ostrava …Bosákova 10, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Langrova 3, 722 00 Ostrava-Třebovice … Alšovo náměstí 12, 708 00 Ostrava …Březová 11, 717 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Alberta Kučery 15, 700 30 Ostrava- Dubina u Ostravy … Dlážděná 10, 725 28 Ostrava-Hošťálkovice … Bělská 15, 720 00 Ostrava-Hrabová … Dvouletky 55, 700 30 Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-jih … Gen. Svobody 687, 742 83 Klimkovice … Grmelova 8, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky … Bezová 12, 723 00 Ostrava-Martinov … Ivana Sekaniny 11, 708 00 Ostrava-Poruba …

Recommended Posts
Showing 0 comments
 • easysomeSr
  Odpovědět

  Na raspolaganju Vam je i zgodna internetska trgovina easysome.news koja prodaje kućanske aparate, elektroniku, potrepštine za kućanstvo i vikendice, dječju robu, auto robu, kućne ljubimce. Visoka kvaliteta po pristupačnoj cijeni – počastite se proizvodima popularnih brendova. kuД‡i dekor sa popustom [url=https://easysome.news/telefon-torbe-and-slucajevima.html]telefon torbe and sluДЌajevima sa isporukom[/url]

  Your comment is awaiting moderation.
 • easysomeSr
  Odpovědět

  easysome.news = Ogroman katalog – više od 1.000.000 roba s dostavom u Moskvu, Jekaterinburg, Sankt Peterburg, Rusiju, zemlje ZND-a i Europe… Svaki kupac može kupiti kod nas po najboljoj cijeni! Visoka kvaliteta po pristupačnoj cijeni – počastite se proizvodima popularnih brendova. mehaniДЌki hardvera sa popustom [url=https://easysome.news/telefon-torbe-and-slucajevima.html]telefon torbe and sluДЌajevima sa isporukom[/url]

  Your comment is awaiting moderation.

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search