Překvapení od tchyně na chatě, dítě koloběžkou zničí nový koberec

 In Nezařazené

Předevčírem nám volala jedna paní, že prý by potřebovala urgentně vyčistit nový koberec. Zdálo se nám minimálně zvláštní, že nový koberec je potřeba vyčistit. Napjatě jsme však poslouchali dál. A paní nám začala líčit, jak si se synem udělali takřka perfektní den, ale paní tchyně se jim ho rozhodla pokazit. Museli jsme po zaznění této věty mírně potlačovat smích, div nám nepraskla žebra. Paní pak pokračovala, jak to celé začalo. Byl hezký den, perfektní pro den na chatu, a protože paní zbyly peníze, rozhodla sem mu koupit koloběžku. A po cestě na chatu už malej zkoušel koloběžku, neměla prý důvod mu to zakazovat, jelikož bylo náramně hezky. Tu a tam narazili na nějaké bahno, ale nebylo to nic tragického, s čím by se nemohli srovnat. Čištění koberců Praha ceník.

jak hloubkově odstranit fleky z koberceOd koho si nechat vyčistit koberce

Koloběžka se holt zašpinila…

Koloběžka se holt zašpinila, ale neubralo jí to nic na jejím původním účelu. Když dojeli na chatu, synek měl tak náramnou radost, že koloběžku neodložil a stále na ní jezdil. A to i včetně nového koberce, který tam pro rodinu zanechala tchyně, jakožto překvapení. Všimli si toho samozřejmě, až když byl koberec celý zašpiněný. A ještě k tomu tchýně říkala, že další den za nimi přijede. Takže potřebovali koberec co nejrychleji vyčistit, neboť sami s ním nic nezmohlo, jelikož byl s delším vlasem. Ještě ten večer naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. přijela. Vyložili jsme si nástroje potřebné k práci a… Začali jsme kouzlit. V našem případě přivádět koberec do původního stavu.

Kde nechat vyčistit kobercePomocí čeho se zbavím parazitů v koberci

Dokonalého vyčištění dosahuje naše firma díky jedinečné novodobé technologii hloubkového strojového čištění. Metoda spočívá v tom, že se hloubkově zapraví značková chemická kosmetika od firmy Bosch RTS do samé struktury koberce, a to pomocí velmi výkonného kotoučového stroje s rotačními kartáči. Tato kosmetika je speciální, ale přitom šetrná, a přesto, že je šetrná tak spolehlivě, i v hloubce struktury koberce, i když je koberec s dlouhým vlasem, nabalí do vzniklé pěny všechny nečistoty, alergeny, roztoče, a navíc celý koberec řádně vydezinfikuje. K dokonalému vyčištění je však ještě zapotřebí druhé fáze.

Kdo kvalitně vyčistí koberecProfesionální čištění koberců

Druhá fáze spočívá v tom, že…

Druhá fáze spočívá v tom, že se koberec vysaje naším speciálním výkonným třímotorovým vysavačem, který prakticky do sucha vysaje koberec a z něj i všechny zbylé nečistoty a k nim také roztoče, zdraví škodlivé alergeny, zkrátka vše, co zbyde. Nejdůležitější částí jsou však také naši zkušení pracovníci, bez kterých by to nešlo. Jsme vděční, že máme tolik úžasných a profesionálních pracovníků. Jakmile jsme skončili s čištěním koberce, nechali jsme paní, ať se pokochá a případně zhodnotí, zda je ještě něco potřeba. Paní říkala, že je velmi spokojená a byla ráda, že jsme tak hbitě dokázali vyřešit její svízelnou situaci. Také říkala, že nás určitě všude doporučí. P.S.: Paní nám pak volala ještě další den, že tchyně nic nepoznala. Čištění koberců Praha ceník 

Čím vyčistit špinavý koberecKolik stojí čištění kobercůNa koho se obrátit s vyčištěním koberců v domácnosti

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search