Antigraffitová ochrana

Tento postup je ekonomicky velice přijatelný a konkuruje permanentním nátěrům. Tuto službu nabízíme v ČR nejlevněji a jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku odstranit graffiti do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu. Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je zakotvena ve smlouvě o dílo. Námi prováděný „Systém čistých budov“, kdy jsou graffiti rychle odstraněny, se osvědčil a sprejeři se jdou zpravidla realizovat někam jinam, neboť jejich dílo nemá trvalou platnost.

Postupujeme tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti, tak vždy ZDARMA ho odstraníme a na místě, kde jsme odstranili graffiti, naneseme nový plát AGO, jelikož bylo oslabeno naší odstraňovací činností. Takto jsme schopni prokázat funkčnost AGO. Tuto službu nenabízí žádná z konkurenčních firem.

antigraffiti nátěr

Firma MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE jako jediná úklidová firma v České republice, na Slovensku a nově i v Rakousku zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti a kvalitní antigraffitovou ochranu včetně servisu odstranění graffiti z našich AGO.

Antigraffity nátěr je čím dál více využívaná služba naší společnosti MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE. Je to efektivní prevence před stále rostoucím vandalismem. Jako jediní jsme schopni zajistit servisní práce po aplikaci AGO, to znamená, je-li Váš majetek poškozen po nanesení ochrany BELLINZONI, provedeme servis a graffity odstraníme. Protože byla ochrana vlivem odstranění porušena, pak je na místě provést jednorázový nátěr cca 190 Kč/m² a tím je AGO opět plně funkční. Takto provedená práce je bezkonkurenční a AGO tak vydrží 4 až 6 let.

očištění od graffiti

Technické údaje k antigraffiti nátěrům AGO /antigraffity nátěr/:

  • realizuje se na všechny typy povrchů, kromě skla, polykarbonátů, a leštěných kovů.
  • fasádu neutěsňuje, nezadržuje vlhkost v budově a objektech – funguje
  • nátěr je paropropustný – vlhkost z fasády vystupuje
  • nátěr je hydrofobní – vlhkost do fasády nevstupuje – odpuzuje vodu.

Odstranění graffiti ze všech povrchů

Při odstraňování graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem je třeba zdůraznit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 – 90 %. Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. Nabízí se další postupy, jak se finálně zbavit zbytků sprejů. U fasád a strukturovaných omítek je třeba počítat s tím, že při odstraňování graffiti z neošetřených povrchů můžeme odstranit i barvu fasády.

očištění od graffiti
očištění od graffiti

Odstranění graffiti

V podstatě se postupuje tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetře danou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho, nepřináší dobrý výsledek. Graffiti většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury. Nejlepší prevence před vandalismem tohoto typu je nechat si nanést na povrch antigraffitovou ochranu, která zajistí následné odstranění graffiti se 100% výsledkem. Na závěr je potřeba zdůraznit, že odstraňování graffiti nelze technologicky provést a zakázky odevzdat v uvedeném termínu dokončené, pokud klesne venkovní teplota pod 10°C.

Start typing and press Enter to search