Opravy a natírání fasád

Jako jediná firma v ČR nabízíme zákazníkům náš program STOP GRAFFITI a jsme schopni prokázat funkčnost námi nanesené AGO, tím že zaručujeme kompletní servis. Pokud si od nás objednáte kompletní službu, pak Vám jsme schopni opravit fasádu tak, že drobné dírky zapravíme silikátovým tmelem, poškozené vrstvy nátěru odstraníme a větší nerovnosti nebo odřené rohy zapravíme speciálním fasádním tmelem. V okamžiku, kdy je fasáda opravena, můžeme nanést novou fasádní barvu špičkové kvality značky Weber ve 2 vrstvách, nebo antigraffitovou ochranu.

Naši specializovaní a odborně vyškolení pracovníci jsou schopni opravit fasády na Vašich domech během krátkého času a se 100% výsledkem. Všechny naše služby zajišťujeme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

ochranný nátěr

MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE čistí všechny druhy povrchů: kovy, cihla, keramika, beton, pískovec, vápenec, žula, hliník, umělý kámen, mramor, břidlice, brizolit atd. Odstraňování graffiti provádíme s úspěšností 60-90%. Zůstávají po nich stíny a proto si často nechávají zákazníci svoji fasádu přemalovat tak, aby byl výsledek co nejlepší. Po odstranění graffiti necháme ošetřené místo důkladně proschnout a poté naneseme požadovaný odstín fasádní barvy na povrch budovy. Jsem schopni zajistit 90% shodu barevnosti fasádního nátěru.

opravy fasád

Natírání fasád

Při nátěru je v ceně zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou (ve stejné výměře jako nátěr, pokud není jiná domluva). Opravy fasád provádíme i ve výškách pomocí vysokozdvižných plošin, lešení, žebříku, nebo našich profesionálů pro práci ve výškách. Práci na fasádách výškových budov provádí pomocí horolezeckého vybavení a slaňovací techniky.

Čištění fasád realizujeme nejen u rodinných domů, ale i u velkých panelákových budov a komerčních staveb, dále pak u zídek, zdí apod. Převážně ve městech se na fasádách usazuje vrstva prachu a různých nečistot. S naší technologií jsme schopni oživit původní krásu fasády. Zajišťujeme kompletní čištění fasád ve výškách za použití horolezecké techniky. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení.

Vyčištění fasády

Tlakovým strojem a aktivní čistící složkou UNISAN očistíme celou plochu fasády od všech stávajících přírodních sanitrů, mechů a řas. Tato chemie účinně odstraní nečistoty a vydezinfikuje fasádu. Po vyschnutí fasády, doporučujeme nanést ochranný nátěr BELLINZONI, který má funkci difuzního odporu. Tím zamezíme vytváření vlhkosti a tvorbě zelených sanitrů. Tento nátěr má také funkci antigraffitové ochrany. Nátěr má životnost 4-6 let a ochrání fasádu na vaší budově. Naše firma provádí malby a výmalby kvalitními fasádními barvami Weber, aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií.

Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a abraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů, kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem.

Pokud je omítka na Vaši budově zchátralá, popraskaná, loupe se barva a nebo se drolí omítka, praskliny a drobné dírky zapravíme silikátovým tmelem, poškozené vrstvy nátěru odstraníme a větší nerovnosti nebo otlučené rohy zapravíme speciálním fasádním tmelem. Veškeré tyto služby vždy provádí speciálně školený zaměstnanec.
fasádní barva
očištění od graffiti

Oprava fasády

Po provedení těchto oprav a před případným natřením fasádní barvou je vhodné ještě celou plochu ošetřit penetračním nátěrem, který slouží ke spojení a zpevnění předcházejících vrstev nátěru a celkové fixaci povrchu. Pokud jste se rozhodli opravená místa před natřením ochranným nátěrem přetřít jen lokálně, penetrace není nutná.

Start typing and press Enter to search