Kvalitní a hloubkové čištění markýz

Čistíme látkové markýzy, plastové markýzy, slunečníky, rolety a jiné stínidla. Čištění markýz může být provedeno současně s mytím oken nebo jako samostatně realizovaná zakázka. Markýzy, rolety a slunečníky aj. stínidla pohlcují prach, nečistoty a bakterie obdobně jako kterékoliv jiné textilie (koberec, záclony, apod.), proto je třeba zajistit jejich čištění v pravidelných intervalech. Usazený prach ničí strukturu látky či lamely a právě čištěním výrazně prodloužíte jejich životnost a hlavně propustnost pro světlo. Čím déle na markýzách či slunečnících a stínidlech ulpívá prach a mastnota, tím déle samozřejmě trvá proces čištění a odstranění. Velice důležitá je následná impregnace vyčištěných textilních materiálů, aby nedošlo k opětovnému zašpinění a ulpívání nečistot během venkovního či případně vnitřního používání a provozu. Pro čištění a odstraňování hloubkových nečistot používáme kvalitní speciální čistící přípravky německé značky Bosch RTS. Speciální čističe jsou šetrné k životnímu prostředí a k materiálům s tím, že šetrný čistící přípravek pro důkladné a pravidelné čištění povrchů markýz je šetrný k barvám a povrchu textilie.

vyčištění markýz

Čištění a impregnace markýz ve výškách patří mezi služby poskytované naší mezinárodní úklidovou firmou MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE. Naši odborně kvalifikovaní pracovníci dokážou kvalitně vyčistit a naimpregnovat markýzy i ve výškách a na těžko přístupných místech pomocí vysokozdvižné techniky, lešení nebo certifikovaných horolezců odborně vyškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. Naše firma umí kdykoliv zajistit čištění a impregnaci markýz i ve velkém rozsahu do dohodnutého termínu.

leštění výloh

Důkladné čištění markýz

Tento postup je ekonomicky velice přijatelný a konkuruje permanentním nátěrům. Tuto službu nabízíme v ČR nejlevněji a jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku odstranit graffiti do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu. Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je zakotvena ve smlouvě o dílo. Námi prováděný „Systém čistých budov“, kdy jsou graffiti rychle odstraněny, se osvědčil a sprejeři se jdou zpravidla realizovat někam jinam, neboť jejich dílo nemá trvalou platnost.

Postupujeme tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti, tak vždy ZDARMA ho odstraníme a na místě, kde jsme odstranili graffiti, naneseme nový plát AGO, jelikož bylo oslabeno naší odstraňovací činností. Takto jsme schopni prokázat funkčnost AGO. Tuto službu nenabízí žádná z konkurenčních firem.

Precizní zbavení nečistot při čištění textilních markýz a slunečníků zajistí profesionální velmi účinná čistící chemie německé výroby Bosch RTS, která je nanesena na povrch markýzy, nechá se vsáknout do textilie a následně čistící proces pokračuje vykartáčováním celého povrchu markýzy jemnými kartáči. Po kvalitním vyčištění odsajeme všechny uvolněné nečistoty, hubicí s gumovými lamelami, která je napojena na výkonný vysavač, který má cca 2400 W. Tímto vysavačem jsou veškeré špíny a nečistoty perfektně z textilie odsáty a markýzy zůstanou téměř suché.  Impregnace na markýzách a slunečnících zajistí dokonalou ochranu textilie a zároveň velmi účinně odpuzuje vodu, chemikálie, prach a další nečistoty, které textilie poškozuji. Používáme jen a pouze NANOIMPREGNACI, jelikož ta jediná má dnes smysl a je založena na principu lotosového efektu s dlouhotrvajícím účinkem. Pro kvalitně nanesenou impregnaci je důležité, aby se prováděla za pěkného dne a aby bylo bezvětří.

Start typing and press Enter to search