Čištění koberců

K vyčištění koberců využíváme velmi účinnou čistící chemii Bosch RTS, která před samotným působením kotoučového stroje je nanesena na povrch koberce, necháme ji chvíli působit a jakmile se vsákne do struktury koberce, čistící proces pokračuje vykartáčováním celého povrchu. Následně použijeme vysoce výkonný 3-motorový vysavač, který vysaje veškeré uvolněné nečistoty, alergeny, nežádoucí pachy a vysuší Váš koberec téměř dosucha.

Můžeme říct, že jsme schopni vyčistit koberce, se kterými si jiné úklidové firmy nedokáží poradit. Některé firmy používají extrakční metoda čištění, které nedokáže koberce hloubkově vyčistit. Tato metoda je založena na principu vstříknutí chemie do koberce a rychlého odsátí. Chemie se nedostane do hluboké struktury koberce a po zaschnutí zůstávají na koberci fleky.

antigraffiti ochrana

Firma MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE provozuje úklidové služby již 20 let pro mnoho významných zákazníků po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. V oboru patří ke špičce, jak v provedené práci, tak i v servisu nabízených činností, ve které používá nejmodernější účinné technologie. K čištění a tepování koberců používáme velmi efektivní strojovou metodou. Kvalitní zbavení nečistot z koberce zaručí kotoučový stroj, kterým strojové čištění koberců realizujeme. Jeho měkké a 12 cm dlouhé štětiny docílí šetrného proniknutí hluboko do struktury bez jakéhokoliv poškození vláken.

vyčištění koberce

Ruční čištění čalounění

Firma MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE realizuje kvalitní ruční čištění a tepování sedaček, křesel a čalounění. K hloubkovému vyčištění čalounění používáme velmi účinnou chemii Bosch RTS, která se ručně za pomoci jemného kartáče s dlouhými štětiny, napění a zapracuje do tkaniny. Tato chemie velmi účinně zbavuje tkaniny i toho největšího znečištění. Po působení chemie na textilii použijeme vysokotlaký třímotorový vysavač se speciální hubicí na čalounění, který vysaje veškeré uvolněné nečistoty, alergeny, nežádoucí pachy a vysuší čalounění téměř dosucha.
Ve výjimečných případech a to pouze na určité typy pevných tkanin, které jsou velmi znečištěné, používáme ruční AKU kotoučový kartáč. Z 90% provádíme technologii ručního čištění čalounění, které je šetrné a dokážeme vaše sedačky, křesla a čalounění zbavit všech nečistot.

Start typing and press Enter to search