Opravy a natírání fasád ve výšce

Firma MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE působí na trhu již přes 20 let po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu a za tuto dlouholetou praxi využívá nejdokonalejší metody ve službách v umývání a čištění ve formě výškových prací. Svým zákazníkům nabízí komplexní služby širokého spektra. Realizujeme nejen klasické umývání oken a kovových konstrukcí ve výškách, ale také čištění fasád u vysokých budov.

Na výškové práce máme tým profesionálů, kteří jsou pro tuto profesi odborně vyškoleni. Náš tým horolezců má certifikace a školení dle platné vyhlášky § 134 odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. Zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a zdraví při práci. Svoji profesi provádějí již řadu let a striktně dodržují bezpečnost práce. Pro výškové práce využívají své zkušenosti a jsou schopni řešit práce ve výškách, které jsou pro jiné firmy neřešitelné.

výškové práce
očištění od graffiti

Výškové práce

Pro snadno přístupná místa používáme teleskopické tyče o délce až 9m , výškové práce provádíme pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky. Vždy se snažíme uskutečnit ta nejrychlejší a nejekonomičtější řešení v provedení zakázky. Výškové práce jako mytí oken, fasád, konstrukcí jsme schopni zajistit po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

Čištění a natírání fasád ve výšce

Realizujeme čistění fasád, omítek a pláště budov, tmelíme a provádíme i drobné opravy fasád a omítek. Malby a výmalby nanášíme kvalitními fasádními barvami, aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií po celém území ČR. Jsme schopni Váš dům nebo jiný objekt kompletně zbavit kteréhokoliv znečištění na zdech jako například graffiti, skvrny od barev, organická nečistota, atd.

Jedná-li se o běžné znečištění, fasády umýváme ve výšce ručně (od 44,-Kč/m2), vysokotlakou pistoli používáme při vyšším znečištění za použití aktivní čistící složky Flamil super 3 VE VÝŠCE (od 64,-Kč/m2). Pokud se objeví skvrny, které nejdou odstranit žádnou technologií, doporučujeme opravu fasády nanesením vhodné barvy VE VÝŠCE (od 290,-Kč/m2). Naše firma používá kvalitní fasádní barvy od firmy Weber, která nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující nejen moderní technické, ale i aktuální architektonické požadavky.

mytí z výšky
pískování granitem

Čištění fasád – dostupné ze země

Čištění fasád provádíme pískováním, pískováním granitem, pískováním lehkými abrazivy – vlašskými ořechy, pískováním speciální pískovačkou W/125 s řiditelným tlakem, na pískování a restaurování soch, historických objektů, na pískování citlivých přírodních materiálů, pískovce, vápence, opuky, travertinu, teraca. Zajišťujeme pískování interiérů a exteriérů budov, krovy, stropy, vše zašlé, fasády a pláště budov, čištění a mytí fasád, oken, prosklených ploch ve výškách, provádíme pomocí horolezecké a slaňovací techniky, nebo pomocí hydraulických ramen pojízdných montážních plošin, práce ve výškách. Čištění provádíme mytím, takovým mytím, tlakovým mytím s aktivní čistící složkou, tlakovým mytím sodou – systémem zásobníku Armex.

Postavební úklid

Naše služby zahrnují i většinu druhů postavebního úklidu. Zbavíme prostory prachu po řemeslnících a nečistot po malování, důkladně umyjeme všechny skleněné plochy a jiné omyvatelné povrchy, strhneme polepy, nakonec hloubkově vyčistíme, popřípadě i navoskujeme podlahu. V těchto činnostech má náš tým kvalitní zkušenosti zejména z nákupních center, kde našim klientům tyto služby poskytujeme pravidelně po rekonstrukcích nebo před otevřením nové provozovny. Firma MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE disponuje dostatečným počtem kvalifikovaných pracovníků, proto pro nás není problém zajistit rychlý úklid jakkoliv rozsáhlých prostor kdekoliv na území Čech a Slovenska.

tlakové mytí

Start typing and press Enter to search