LSG ochranný nátěr zamezující výskytu plísní, bakterií a kvasinek

Napadené zdi od plísní, bakterií, hub a kvasinek, se nejvíce vyskytují u zateplených staveb a šíří se i po vnitřních prostorách zdiva. Riziková místa ve vnějších prostorách jsou například místa, kde je nábytek přímo posazen na stěny a místnosti, které jsou orientovány na severní strany. Jednoduchým a velmi efektivním řešením, jak se plísní zbavit je aplikace nátěru LSG, který zamezuje výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Naše firma MYTÍ OKEN, VÝŠKOVÉ PRÁCE zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní a sporů.

očištění od graffiti
nátěr na plísně

Princip fungování nátěru proti plísním

Princip nátěru LSG je založen na antimikrobiálním působením změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Pouhý kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její prasknutí. Na povrchu chráněném nátěrem LSG nemají plísně, bakterie, houby, kvasinky a řasy šanci přežít. Je 100% bezpečný pro buňky vyšších organismů. Plná funkčnost nátěru je dle klimatickým podmínkám 4-6 let.

V omezené míře bude dále fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka výrobce je 2 roky. LSG nátěr proti plísním je nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu. Nátěr proti plísním vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech.

Po aplikaci ochranného nátěru LSG

Místo napadené plísní se vydezinfikuje ekologickým prostředkem bez chlóru, bez bělícího účinku, který má dlouhou dobou působení. Po odstranění nečistot a biotického napadení se aplikuje ochranný nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu. Po důkladném zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách na různé typy omítek, disperzní a silikátové barvy, betony, keramické obklady, dřevo, OSB desky, umakart a podobné materiály.

očištění od graffiti

Start typing and press Enter to search