I velmi znečištěné podlahy se dají vyčistit a zrenovovat vyjde to levněji

 In Nezařazené

Pracuji v prodejně, de prodáváme počítačové hry, hry na wifi a na playstation a tak dále. A v poslední době se nám zdálo, že podlaha není v úplně nejlepším stavu. A každý obchod by měl mít hezký interiér, pokud chcete mít dobrou pověst. Tak jsme si řekli, že ji zkusíme pořádně vyčistit, ale zas tak moc velký efekt to nemělo. Spíš to byla poměrně zbytečná investice.

Původně jsme uvažovali o výměně podlahy, nakonec jsme hloubkově čistili a mramorová podlah s dlažbou ožili jako nové

A tak jsme se rozhodli, že si ji necháme vyčistit od nějaké úklidové firmy. A většinu zařizování jsem měla na starost já. Ale žádnou firmu jsem neznala, tak bylo potřeba o tom zjistit nějaké informace. Hledala jsem dlouho na internetu, abych si pořádně pročetla všechny recenze a diskuze, aby to nebyly zbytečně vyhozené peníze. A nakonec jsem se obrátila na úklidovou firmu Čištění podlah Brno.

Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená. Podlaha byla nádherně vyčištěná, vypadala pomalu ještě lépe, než když jsem si ji pořizovala.

Tak jsme se dívali jak to dělají, že to okoukáme a třeba příště to zvládneme sami, ale to asi těžko. Vtip celé té čistící akce byl ve dvou věcech. Především chemie na tu naši zašlou podlahu použili, to jsme se ptali, silnou zásaditou chemii. Tak to potom jo. Ta chemie uměla jako kdyby tu špínu z prostoru pod povrchem nadzvednout a pak jsme viděli, když čistící rotační stroj kroužkoval, jak ta chemie ze špínou se pomalu táhnou a vzlínají na povrch. Tak to při vytírání a čištění podlah, tak jak jsme to dělali my, tak to nevidíte.

Dalším trumfem byl ten jejich stroj, je to prý nejúčinnější čištění, které existuje, jak jsme taky dozvěděli, ale hlavně jsme to viděli. A že jo, když byly odsáty nečistoty s vodou podlaha jenom zářila. Jak jsme již podotkla taková nebyla, ani když byla nová. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala a dodnes vypadá tak jak se zrovna vyčistila s tím, že je ještě matně hedvábně lesklá.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search