Velmi účinný systém ochrany podlah povlakem voskem a hydrofobní impregnací

 In Nezařazené

Nedávno se mi doma stala opravdu velice vtipná a nepříjemná věc. Nechala jsem lahvičku se svým čisticím gelem na pleť omylem otevřenou, protože jsem opravdu hodně pospíchala. A nenechala jsem ji v koupelně, ale byla v mé ložnici. A moje kočka ji musela převrhnout, když skákala na stůl. A když jsem přišila domů, velká část gelu už byla zaschlá v podlaze. A byl černé barvy a moje podlaha byla je světlá, takže si to umíte představit. Snažila jsem se to vyčistit, ale nemělo to žádný výsledek.

Jaký systém ochrany povrchu linolea, vinylu, betonových, litých podlah a dlažby zvolit

A když u mě byl na návštěvě přítel a viděl to, tak řekl, ať se s tím netrápím, že bude nejlepší, když si na to najmu nějakou firmu, a že mi pomůže to zařídit A tak jsme hledali na internetu někoho, kdo by se o to postaral a narazili jsme na úklidovou firmu Voskování, impregnace podlah Brno, která měla opravdu vynikající reference. Tak jsme si řekli, že se obrátíte právě na ně. Lidem z firmy jsme vysvětlili naši situaci a řekli, co přesně bychom si představovali.

Domluvili jsme s nimi na termínu a nemohli se dočkat, až bude po čištění, protože to byla poslední věc, kterou jsme potřebovali zařídit, a pak už jsme mohli hezky odpočívat. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. V první etapě měli takovou širokou žiletku a s tou pomalu odstranili ty povrchové fleky. Potom nanesli na ten flek chemii a nechali působit, jak to začalo reagovat vjeli na to s tím jejich čistícím kartáčovacím strojem.

A světe div se pomaličku se to odmývalo, byl věřící vykřiknu zázrak. V dalším kole, vyčistili celou plochu podlahy a sjednotili vše tak, že ten flek už není vidět, kde byl. Nejvíc mě udivilo, že podlaha se vyčistila do takové podoby, že ten povrch byl jemně průhledný a působilo to i na oko velmi čistě. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout.

Na podlahu také nanesli hydrofobní impregnaci, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má na svém povrchu krystalickou strukturu, což je opravdu skvělá věc, protože naše děti jsou docela divoké, tak aspoň podlaha se nebude tolik špinit.. Člověku to hned zvedne náladu, když se dívá na někoho komu jde práce tak od ruky.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search