Na dovolenou leťte jedině s námi! Z kanceláře která se nebojí graffiti

 In Nezařazené

Několik let vedeme cestovní kancelář. Začalo to přitom zcela nevinně. Pamatuji si to, jako by to bylo včera. Seděli jsme zrovna se ženou a představovali jsme si, kam bychom jednoho dne mohli jet. Hodně jsme si toho vysnili jako mladí. Ovšem vždycky, když jsme se konečně už rozhodli, kam teda pojedeme, skočila nám do toho nepříjemná překážka. A to byly tehdejší cestovní agentury, jež u nás fungovaly.

Víte jak efektivně odstranit graffiti z marmolitu, stěny a fasády v Praze

Fungovaly totiž na principu vytřískat z obyčejných lidí co nejvíce peněz a vůbec se nezajímaly, zda proběhlo všechno v pořádku během dovolené. Navíc pro nás jako tehdejší studenty bylo takřka nemožné někam vycestovat. Dlouho, předlouho nás to trápilo. Až jsme se jednoho dne rozhodli, že na to kašleme. Že to prostě necháme být a jednoho dne se nám třeba poštěstí. Jenže to štěstí pořád nějak ne a ne přijít. Až nás to jednoho dne trklo.

Proč si nezaložit vlastní cestovní agenturu, kde budeme lidštější? Dá se říct, že jsme tehdy takřka objevili díru na trhu. Brzy nás samozřejmě následovali další lidé. Ale my byli jedni z prvních, kteří si uvědomili, že ne všichni lidé jsou bohatí a mají na to, aby mohli být někde v hotelu s all inclusive. Mimochodem all inclusive nám vždycky přišlo trošku padlé na hlavu. Nic proti, ale k čemu takový zhýralý život?

Ke štěstí stačí málo. Rozhodli jsme se, že naše životy a srdce zasvětíme tomu, abychom co nejlépe vedli naši cestovní kancelář. Začátky byly krušné, nikdo nám nevěřil. Postupem času si na nás ale najednou začali vzpomínat kamarádi a říkali, že by chtěli někam jet, ale že s ostatními agenturami to zkrátka není možné. Ihned jsme tedy s nimi začali jednat. A nakonec jsme jim vždy našli nějakou cenově výhodnou variantu, která je nezruinovala. Kamarádi byli nadšení. A tak se to vše tak nějak rozkřiklo dál a dál.

Až jsme dnes tam, kde jsme. Tedy máme se dobře, agenturu máme krásně rozjetou a ve všem se takřka daří. Když se objeví nějaký problém, jsme schopni mu čelit, i co se týče nečekaných výdajů. Ale nedávno jsme si řekli, že by to chtělo se nějak více zviditelnit. Nějak hezky naši provozovnu vyzdobit. Napadlo nás, že je teď moderní mít graffiti, viděli jsme to na už na několika místech a líbilo se nám to. Tak jsme si řekli, proč ne. Sprejerům jsme dali volnou ruku, jen jsme jim řekli, že chceme ztvárnit Kanárské ostrovy.

Jenže ti sprejeři to popletli. Každý ostrov byl jinak velký a neodpovídal reálu. Bylo by trapné, nechat si něco takového na provozovně. Tak jsme se rozhodli, že ho raději necháme odstranit a zkusíme to případně příště znovu. Pro odstranění jsme nakonec zvolili společnost Čištění tagů, sprejů a graffiti Praha. Musíme jim dát za pravdu v tom, co píšou na svých stránkách. O graffiti a jeho odstranění vědí opravdu vše. To naše nepovedené odstranili perfektně a my je můžeme jedině doporučit.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search