Když chcete mít v Praze čistá okna a výklady, zkuste poptat servisní mytí

 In Nezařazené

Protože jako fotograf trávím hodně času cestováním a ve svém bytě trávím prakticky minimum času, rozhodl jsem se, že budu byt pronajímat. Protože, jak jsem psal, v bytě jsem trávil poměrně málo času, musím říci, že jsem nevěnoval ani úklidu nijak speciální pozornost. Když jsem se ale rozhodl, že budu byt pronajímat, najednou se mi zdálo, že je v bytě potřeba všechno uklidit a zdokonalit, že jinak bych snad ani žádné nájemníky nesehnal.

Čištění prosklených ploch výkladů, pergol a zimních zahrad

Nejhorší na celém bytě se mi zdála okna. A najednou jsem měl pocit, že pokud budu celý byt uklízet sám, tak mi to zabere snad několik týdnů. Hlavně ta okna. Proto jsem se rozhodl, že tedy alespoň s částí si nechám pomoci. Hledal jsem na internetu nějakou úklidovou firmu, která by mi pomohla s oným mytím oken. Nakonec jsem narazil na úklidovou firmu , kteří kromě mytí oken nabízeli i čištění podlah, koberců, odstranění plísní, graffiti atd.

Najednou jsem měl samozřejmě tendence přenechat jim rovnou všechno, ale řekl jsem si, že začnu těmi okny, ta se mi zdála nejhorší. Protože času doma trávím opravdu málo, měl jsem i trochu obavy, jestli nebude problém se dohodnout na termínu. Ale řekl jsem si, že dokud to nevyzkouším, tak to nezjistím, takže jsem hned vytočil telefonní číslo.

Byl jsem příjemně překvapen už při telefonické domluvě, neměl jsem totiž pocit, že by mi odpovídali nějak mechanicky z naučených manuálů, ale že se mi opravdu snaží vyjít vstříc a zajistit co nejlepší servis. Tedy hned po několika minutách jsme navzdory mému nabitému programu vybrali termín i čas a já si mohl oddechnout, že budu mít čistá okna. Pracovníci firmy A SERVIS LIPKA přijeli ke mně domů a hned se pustili do práce.

Musím říci, že jsem velice rád, že jsem se rozhodl obrátit na odborníky, hned bylo vidět, že ví, co dělají, a to soudě už jen podle toho jaké čisticí přípravky a pomůcky si ke mně domů donesli. Nad tímto mě vlastně ani nenapadlo přemýšlet, co všechno bych si musel pořídit, kdybych se nakonec rozhodl si okna umýt sám. Pracovníci úklidové firmy Mytí a čištění výloh Praha odvedli skvělou práci, všechna okna vypadala po jejich odchodu skvěle, nemusel jsem po nich uklízet já sám nic, vše bylo velice dobře udělané.

Navíc si poradili i s těžce přístupnými místy a se špínou, která díky mé lenosti a nedostatku času byla někdy opravdu na oknech dost hrozná. Co se týče ceny musím říct, že rozhodně odpovídá odvedené práci. A odvedená práce je opravdu skvělá, nemyslím si, že by neodborník mohl vůbec odvést stejnou práci. Jsou to opravdu profesionálové a už teď jsem rozhodnutý, že využiji jejich dalších služeb. Věřím, že to ocení i moji budoucí nájemníci, protože krásné prostředí dělá divy.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search