Strojová metoda čištění Praha je tou nejlepší volbou na čištění koberců

 In Nezařazené

Zaschlé nápoje…

Zaschlé nápoje a cokoli tekutého tmavé barvy na koberci je vždy problém, kterého se běžným čištěním zkrátka nezbavíte. Rozhodně ne tak, aby nebylo poznat, že tam nějaká skvrna byla.  Vždycky bude poznat, že na koberci bylo něco, co by tam být nemělo. Jednou z metod, která je na odstranění takových skvrn naprosto nevhodná je i například suché čištění. Výhodou této metody čištění je nízký stupeň hydratace koberců, takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnutí šmouh. Takové čištění bude vyhovovat všem těm výrobkům, které vyžadují jemný přístup. Jenže problém je v tom, že jelikož se takto šetrnou metodu, tak účinnost čištění není příliš vysoká, takže dokonale vyčištěného koberce touto metodou nemůžete dosáhnout. Spíše je vhodná pouze pro udržování koberce, na kterém nejsou viditelné skvrny a je z nějakého vysoce jemného materiálu. 

 

Na takovéto skvrny…

Na takovéto skvrny je třeba mnohem účinnější metody. A tou je například strojová metoda čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Praha koberce nabízíme. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Při čištění koberců uplatňujeme následující postup. Náš kotoučový stroj pomocí svých rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté hodně do hloubky zašlapané nečistoty.

 

Tato metoda…

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Jedná se tedy o skutečné hloubkové čištění, které zaručený, že váš koberec vydrží čistý opravdu dlouhou dobu. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté, co v sobě kosmetika obsahuje veškerou špínu, tak ji vysaje náš velice výkonný vysavač, který váš koberec nejen prakticky do sucha vysaje, ale dodá mu i jeho původní vzhled, protože nadzvedne vlasy koberce.  Přesně takového efektu jsme dosáhli i případě, kdy jsme mladému páru čistili koberec zašpiněný od švédských kapek.  Ale když viděli, co strojové čištění dokáže, že nejen odstraní veškeré fleky a nečistoty, ale že dokáže i koberci dodat jeho původní vzhled, byli opravdu nadšení a měli radost. A když oni mají radost, my ji máme taky. Protože není pro firmu větší reklama než spokojený zákazník. Proto nemůžeme mít z ničeho větší radost než ze spokojených zákazníků.

 

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search