Výškové čištění a mytí fasád, prosklených zimních zahrad a oken

 In Nezařazené

Naše firma A SERVIS LIPKA nabízí svým zákazníkům výškové práce. A v rámci nich nabízíme rozličné služby. Tyto služby se týkají umývání a čištění ve výškách. Dále provádíme nejen klasické umývání oken a kovových konstrukcí ve výškách a čištění skla zimních zahrad a pergol, ale také čištění fasád u vysokých budov. A v neposlední řadě provádíme také malby a výmalby v rámci výškových prací.

Odstranění tvrdých nečistot, barev a vodního kamene ze skla po nátěru fasád

Jeden z našich zákazníků nám řekl, že měl dlouho problémy najít firmu, která by mu dům sestávající zejména z kanceláří vymaloval. Žádné firmě se prý nechtělo do výškových prací. To však není náš případ. Naše společnost disponuje profesionálním odborně proškoleným týmem horolezcům. Náš tým horolezců má certifikace a školení pro výškové práce. Všichni naši pracovníci jsou velmi zkušení, mají za sebou stovky úspěšně dokončených případů.

Vždy také dokážou přistupovat velmi konkrétně a specificky. V úvahu bereme specifika každého daného zákazníka. Samotné výškové práce se pak liší podle výšky i úrovně daného problému. Pro lehce přístupná místa používáme teleskopické tyče o délce až 9 metrů, kam nedosáhnou tyče, tam přijde na řadu žebřík. A v ještě obtížnějších terénech máme k dispozici vysokozdvižné plošiny, či horolezecké techniky.

Běžné znečištění fasády umýváme ve výšce ručně (s cenou od 149 korun na metr čtverečný), v případě silnějšího znečištění používáme vysokotlakou pistoli s aktivní čisticí složkou (s cenou od korun na metr čtverečný). V případě znečištění, které je tak silné, že jej nelze žádnou technologií odstranit, tak raději doporučujeme přímo opravu fasády nanesením vhodné barvy (u výmalby se cena pohybuje od 390 korun na metr čtverečný).

Naše společnost maluje kvalitními fasádními barvami s množstvím odstínů na výběr. Speciální složkou výškových prací je také odstraňování graffiti a prevence před případným trvalým poškozením povrchu fasády graffiti vandalstvím. Tuto službu ale samozřejmě nabízíme také mimo výškové práce. Ale jelikož jsou vandalové dnes vynalézaví a bohužel se neštítí ničeho, je velmi časté, že se graffiti objevuje také ve výškách. Na což je potřeba nasadit naše odborníky na výškové práce.

Graffiti odstraňujeme speciálním způsobem tak, že jej v podstatě zeslabíme co nejvíce to jde. A teprve pak poškozené místo přetřeme danou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho výrazně nedoporučujeme, jelikož to nepřináší dobrý výsledek. Graffiti v takových případech většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury, které novým nátěrem prosvítají. V dalším kroku doporučujeme nanést antigraffiti vrstvu, která vytvoří ochranný povlak. Ten pak zabrání, aby se případný graffiti sprej vandala vsáknul až do struktury povrchu. Vše zůstává jen nahoře a povrch fasády se tak nepoškodí.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search