Strojové čištění koberců Praha  si poradí i s medem na koberci

 In Nezařazené

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Koberce čištění Praha realizuje čištění koberců pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný. Takže nemusíte mít zbytečné obavy, že by se vám koberec mohl čištěním nějak poškodit. Je samozřejmě důležité, aby váš koberec byl z takového materiálu, aby byl vhodný pro kotoučové čištění. Což je potřeba si ověřit předem. Ale pokud je možné koberec vyčistit tímto způsobem, máte prakticky stoprocentní jistotu, že půjde pomocí stroje vyčistit.

Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Tato metoda je skutečně účinná, protože námi používaná chemie se pořádně vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Navíc…

Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty. Které by neměli váš koberec zatěžovat.  Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Pokud se fleků obáváte, patrně máte zkušenosti s extrakční metodou čištění, která skutečně fleky na koberci způsobuje.

Pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit. Tato varianta je sice levnější než strojová metoda, ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda. Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli. Naší poslední zakázkou bylo čištění koberce, na kterém zůstalo těsto od ovesných medových sušenek. Slečna si šla vyzvednout balík od pošty, proto jen na chvíli seběhla dolů.

Ale…

Ale když se vrátila, našla místu s vylitým těstem na zemi. Mohla za to její kočka. Snažila se to nejprve vyčistit sama, ale nešlo jí to, takže to přenechala nám. Koberec šlo vyčistit na první vyčištění. Protože skvrny na koberci nebyly příliš staré. Ale trvalo to trochu déle, protože koberec byl světlý a bylo potřeba, aby na něm nebylo vůbec poznat, že by na něm někdy nějaké těsto z medu a banánu bylo.

Díky naší kosmetice vydrží čistý déle a nově vzniklá špína jde i z koberce lépe dolů, takže pokud se nejedná zrovna o něco, co potřebuje skutečně odbornou pomoc, tak nečistoty dokážou vyčistit i bez naší pomoci. Paní byla s naší prací spokojená, což nás samozřejmě těší, protože není pro firmu lepší vizitka než spokojený zákazník.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search