Nedaří se vám odstranit plíseň? Spolehněte se na ochranný nátěr LSG, likvidace plísně Praha

 In Nezařazené

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme řadu služeb a jednou z nich je i odstraňování plísní. S plísněmi jsou vždy problémy, obzvlášť ve starších domech. Naposledy jsme odstraňovali plíseň v jednom malém motelu. Jednalo se o menší motel, kde lidé přespávali, když již byli na dlouhé cestě autem. A pracovníci se maximálně snažili udržovat tam pořádek, takže byli rozladění, když se jim i navzdory jejich snahám plíseň udělala.

Snažili se ji vyčistit, ale nešlo jim to,  tak se obrátili na nás. Lidé si mnohdy ani neuvědomují, jak velice málo stačí k tomu, aby se vytvořilo nadměrné vlhko a tím i následně plíseň. Například dospělý člověk vydá ze svého těla během jedné noci až 1,5 litru vody ve formě vodních par. K tomu připočtěte páru z vaření, sprchování a podobně.

K velkému…

K velkému vlhku výrazně přispívá i sušení prádla. A dokonce i velké množství pokojových rostlin. Naštěstí si s tím umí naši zaměstnanci bez problému poradit. Při odstraňování plísni praktikují následující postup. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Někdy se stane, že je plíseň velice rozšířená, tak je třeba, aby byla zeď nejdříve mechanicky ošetřit a poté dát nový nátěr a až poté dát protiplísňový nátěr LSG. S tímto nátěrem vám dokážeme zaručit, že se s plísněmi už nebudete muset potýkat.

S naším…

S naším nátěrem jsou velice spokojeni i majitelé motelu. Jejich motel byl pravděpodobně starší konstrukce, a proto se u nich více držela vlhkost, a proto se jim tam plíseň vytvořila navzdory jejich snaze udržovat maximální čistotu a pořádek. Ale naši zaměstnanci jim pomohli jejich problém vyřešit. Plíseň jsme odstranili bez problémů a díky našemu nátěru LSG už nemají s plísněmi potíže. Na tento nátěr je skutečně spolehnutí.

Proto s ním pracujeme, protože víme, že přináší výsledky, které od něj každý očekává. K odstraňování plísní nabízíme svým zákazníkům i čištění koberců a podlah, mytí oken a odstraňování graffiti. Čistíme i výlohy a čalounění. Cena našich služeb je nastavená tak, abychom klientům mohli nabízet maximální kvalitu a byli zároveň dostupné pro všechny. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže se na nás neváhejte obrátit, jsme zde pro vás.

 

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search