A SERVIS mi perfektně umyl okna, sama je už mýt nebudu, když je to tak jednoduché, výškové mytí oken Praha

 In Nezařazené

Bohužel jsem letos absolutně nestíhala nic. V práci byl takový frmol, že jsem chodila celý prosinec domů až večer, takže na nějaký větší úklid jsem se nezmohla. Byla jsem ráda, že jsem stihla umýt nádobí od večeře a zbytek tak nějak počká, říkala jsem si. Pak byly Vánoce, takže letos jsem to dala prostě bez generálního úklidu. Byt jsem rovnou nazdobila, úklid neúklid. Na neumytá okna jsem ještě nalepila žárovičky, říkala jsem si, že to prostě nebude vidět.

Normálně čistím i koberce, letos jsem jen tak zběžně vysála. S prachem jsem se taky moc nepárala, setřela jsem to nejhorší. Prostě to byla fakt krize letos. Když jsem pak koncem ledna uklízela všechny ty dekorace, tak jsem na generální úklid úplně zapomněla. Ale s příchodem jara, jak už bylo ve dne pořád světlo, jsem si všimla, jak jsou ty okna šíleně špinavá. Úplná ostuda jsem si říkala. Rozhodla jsem se, že s tím něco udělám.

Ale…

Ale pak zase začalo být strašně moc práce a já na to prostě neměla čas. Až mi kolegyně řekla, proč to vůbec řeším, že se s tím nemusím vůbec zabývat, že si stačí zavolat odborníky. Chvíli jsem nechápavě civěla a kolegyně mi pak dala vizitku, ať klidně zavolám firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken, že jsou tam úplně úžasní a všechno mi pěkně vysvětlí. Tak jsem jí poslechla a vůbec nelituju. Na telefonu se ozvala moc milá paní, tak jsem jí řekla, jaká je situace.

Že dělám vlastně předvánoční generální úklid na jaře. A chtěla bych poprosit o umytí oken. Paní řekla, že to není žádný problém, že určitě rádi pomůžou, ať si jen vyberu termín, který se mi hodí a pak přijedou. Tak jsem nadšeně hned vybrala ten nejbližší možný, ať už se na ta okna dá dívat. A A SERVIS pak přijel a odvedl teda velmi precizní práci. S okny si vyhráli a opravdu nevynechali ani kousek. Okna byla nádherně naleštěná a k mému překvapení je leštili na sucho.

Ptala…

Ptala jsem se proč a vysvětlili mi, že jedině tak okna vydrží dlouho čistá. Že když by použili leštidla, tak vystoupí totiž zbytky leštidla a na oknech to vytvoří nevzhledné šmouhy a mapy po leštění. Proto používají vlastní inovativní technologii, kterou nazvali jako takzvaný trik suchého leštění. Je to rozhodně náročnější postup, protože pracovníci se opravdu nadřeli.  Celkově zákrok profesionálů z A SERVISU probíhal následovně – začali s provedením čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou.

Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedli leštění na sucho čistou bavlněnou plenou, jak už jsem popisovala výše. Dokonce mi pracovníci pečlivě umyli také rámy a parapety. Takže já jsem byla opravdu nadšená, protože to je investice, která ani náhodou nezruinuje rozpočet a výsledek je dokonalý. Příště se ani nebudu stresovat s tím, že bych se s takovým generálním úklidem namáhala. Rovnou zavolám A SERVISU. Takhle blyštivá okna bych sama svým mytím stejně nikdy neměla.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search