Strojová kotoučová metoda je bezpečná prakticky pro jakýkoli koberec, tepování sedaček Praha

 In Nezařazené

V naší firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb, jako je mytí oken a výloh, čištění koberců, čalounění i podlah a odstraňování plísní a graffiti. A v tomto článku bychom se chtěli věnovat našemu čištění koberců. Realizujeme jej strojovou metodou a je to jeden z nejlepších způsobů, jak váš koberec vyčistit. Pravidelně se na nás obrací i jeden pán. Který má koupené koberce ze starožitnictví a my je mu čistíme už několik let.  

Úspěch naší firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců spočívá právě ve kvalitní technologii – využíváme silné, a přitom velmi šetrné strojové vybavení v podobě kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná. Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Nejenže se postará o veškeré nečistoty vašeho koberce.

Ale…

Ale kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní celý váš prostor. Poté vše vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce. Protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled.

Ovšem musíte brát v potaz, že pokud je koberec už opravdu starý a hodně sešlapaný, tak k tomuto objemovému efektu dojít nemůže a koberec bude pouze zbaven nečistot.  Pravidelným užíváním této čisticí metody významně prodloužíte životnost vašich koberců. Koberce bezradných majitelů jsme vyčistili bez jakýchkoli potíží, koberce byly opět v pořádku. Pán je naším spokojeným pravidelným zákazníkem.

Je…

Je logické, že došel k takovému závěru, že je lepší si nechat koberce jednou za čas vyčistit profesionálně, než si je snažit často čistit svépomocí, protože tak může dojít k narušení a i poškození struktury koberce. Naše metoda čištění nepatří sice k těm nejlevnějším, ale za to patří k těm nejúčinnějším, protože extrakční metoda si nedokáže poradit s takovým znečištěním jako kotoučová strojová metoda.

Naopak, využívání extrakční metody může dokonce vést i ke zničení koberce. Proto není k čištění koberců vhodná. Zanechává po čištění nevzhledné fleky, které na koberci nechce mít nikdo, když už si za takovou službu zaplatí. Už několik lidí nám volalo, že jim jiné firmy od extrakční metody koberce zničily, a poté se obrátili na nás, abychom ji pomohli tuto situaci vyřešit. Proto je lepší spoléhat se na strojovou metodu.

 

 

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search